Bonito Jóga

Jóga bonito je reklamní kampaň společnosti Nike, kterou doprovází různé video spoty a plakáty. Jak jste jistě pochopili, tato kampaň nemá s klasickou jógou nic společného, jde pouze o reklamní tahák a zde se o ní můžete dočíst pouze proto, aby jste nebyly uvedeni v omyl, že se jedná např. o novou odnož jógy. Tváří kampaně Joga Bonito se stal bývalý fotbalista Manchesteru United, kterým není nikdo jiný než Eric Cantona. V reklamních spotech s tématikou Bonito Joga máte možnost vidět fotbalisty jako je např. Ronaldinho, Thierry Henry, Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney a další, jak dělají různé paradičky s míčem, zkrátka jsou to hotový fotbalový kouzelníci.

Bonito Joga – tapety na plochu

Joga Bonito videoTip na dovolenou:

Plánujete dovolenou do Karibiku? Pak je Kuba to správné místo pro Vás. Varadero nabízí jak levné tak i luxusní ubytování a na výlet si můžete zajet na místa jako je Havana nebo třeba Santiago de Cuba.

Řecký ostrov Rhodos nabízí návštěvníkům teplé počasí a celou řadu zajímavých památek. Čekají na Vás báječná letoviska jako je např. nikdy nespící Faliraki nebo klidnější Kolymbia.

Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz